İdole Beauty Lounge

Lazer Epilasyon

“İstenmeyen tüylere etkili ve hızlı çözüm…”
venus-velocity

Venus Velocity™ Lazer Nedir?

Venus Velocity™ güneşten bronzlaşmış cilt dahil tüm cilt renkleri için güvenli bir uygulamadır. İleri teknoloji soğutma sistemi ile hem daha konforlu bir epilasyon deneyimi yaşarsınız, hem de cilt ile kontakta koruma sağlar, cilde zarar vermez.

ETKİLİ VE HIZLI SONUÇ

Güçlü Diode lazer teknolojisi istenmeyen tüyleri derhal azaltıyor …

Venus Velocity™ geleneksel lazer uygulamalara kıyasla istenmeyen tüyleri, en geniş alanlarda bile çok daha hızlı yok eder. İyileşmeyi gerektiren bir süreç yoktur. Uygulamanın hemen sonrasında sosyal rutin hayata derhal dönülebilir.

velo

Venus Velocity™ Hangi İşlemleri Yapabilir?

Venus Velocity™ CE belgeli bir cihazdır ve bronz cilt dahil tüm Fitzpatrick cilt tipleri için güvenlidir. Dermatolojik, Genel ve Plastik Cerrahi uygulamalarda; kalıcı olarak tüy gidermede kullanılır, lazer epilasyon sonrası 6.,9. ve 12.aylarda uzun süreli stabil tüy/kıl azalmasını ve tıraş sivilcelerinin giderilmesini sağlar.

Tüm İsim Hakkı korunmaktadır. Venus Velocity™; Venus Concept™’in bir ticari tescilli markasıdır.

VVEL ApplicatorSizes-1024x256-1

Venus Velocity™ Çalışma Mantığı?

Venus Velocity™ Lazer epilasyon tedavileri hızlıdır ve seansın süresi tedavi alanının genişliğine bağlı olarak değişir. Çoğu uygulamada, seanslar bir öğle yemeği molası sırasında rezerve edilebilir ve aynı seansta birden fazla küçük alana (koltuk altı ve bikini bölgesi gibi) lazer işlem yapılabilir.

Kalıcı tüylerin azaltılması için birden fazla seans gereklidir, çünkü kıllar farklı aşamalarda büyürler ve epilasyon uygulanabilmesi için anajen; yani büyüme aşamasında olmaları gerekir. Çoğu hasta alan başına 4-6 seans lazer uygulama alır ve seans sayısı, tedavi edilen bölgeye bağlı olarak, her hasta için değişir. Uygulama, 4-8 hafta arayla gerçekleşir. Cilt tonunuza ve tüy/kıl tipinize bağlı olarak kişisel ihtiyaca yönelik özel tedavi planı için en yakın sertifikalı kullanıcı klinik ve doktorunuz ile iletişime geçiniz.

123-1024x480-1

Saç üç aşamalı bir döngüde büyür; anajen (büyüme), katajen (geçişli), telojen (dinlenme). Venus Velocity™ anajen; yani büyüme evresindeki kıl folikülünü hedeflemede kullanılan lazer türüdür. Kılların yaklaşık %30’u her hangi bir zamanda bu aşamadadır, bu sebeple sonuçları görebilmek için birden fazla tedaviye ihtiyaç vardır.

Venus Velocity™ kıl folikülüne enerji vererek kıl pigmenti tarafından emilir. Bu işlem folikülü yok eder, böylece kıl artık büyümez ve kalıcı kıl azalmasını sağlar.

Venus Velocity™ Sonuçları

Venus Velocity™ Uzman Yorumları

“Venus Concept ile çalışmayı seviyorum çünkü teknolojiler birinci sınıf. Hem teknoloji hem de iş modeli açısından her zaman yenilikçi modellere sahiplerdi, bu da uygulamamı çok karlı hale getiriyor. Sağladıkları reklam ve eğitim programları, uygulamama gelen hasta sayısını önemli ölçüde artırdı. ”
Neil-Sadick-Bio
Neil Sadick
MD Kurulu Sertifikalı Dermatolog
“Venüs Konseptiyle ilgili en sevdiğim şey, ürünlerinin en üst kalitesi. Ancak hepsi müşteri desteği ile ilgilidir. Muhteşem oldular. Yol boyunca her adımda size yardımcı olacak insanlar var. Partneriniz olurlar … sadece ürünü satmazlar ve sonra kaçarlar. ”
robert-freund-tb
Robert M. Freund
MD Kurulu Sertifikalı Plastik Cerrah
“Venüs Konsepti ile ilişkimiz çok iyi oldu. Cihazın kendisi için çok fazla yardıma ihtiyacımız olmadı – çok iyi tutuldu ve pazarlama destekleri çok yararlı. Bize çok iyi yapılmış bir hasta broşürü ve insanların gözlerini gerçekten yakalayan tam boyutlu, bağımsız bir poster sağladılar. Posteri gördükten sonra prosedürü soruyorlar. ”
Steven-Zimmet-Bio
Steven Zimmet
MD Kurulu Sertifikalı Dermatolog

Start typing and press Enter to search