Hakkımızda

Londra'dan Türkiye’ye uzanan yolculuk…

Güllerle bezenmiş hayat dolu, hizmete açmış olduğumuz ‘idole’ hikayesinde gelin birlikte ilerleyelim.

Türkiye’de yaşayan insanların, avrupa’ya gelmek için oluşturduğu bütün zihinlerin bir hikayesi var aslında. Londra’ya 15 yıl öncesinde öğrenci olarak geldim. Buraya geliş amacım hayatımı daha iyi bir şekilde yaşamak ve para kazanmaktı, çünkü paranız varsa çöle saray yaptırabilirsiniz. Şu anki döneme baktığınız zaman, insanlar para kazanmak için birçok farklı işler yapıyor. Ben eğitim hayatımı muhasebe-finansman uzmanı olarak tamamladım. İngiltere’ye ilk geldğimde muhasebe-finans üzerine yerli ve yabancı sektörlerde çalıştım. Yaşadığımız bu hayatı elde etmek için çok zor süreçlerden geçerek, sizler gibi bende çok önemli emekler verdim.

Çocukluktan beri ilgili olduğum, güzellik kariyeri hep hayalimdi… Hayat gayenizde bir hedefiniz belli ise hiçbir zaman yoldan şaşmıyorsunuz! İçinde bulunduğumuz bu stresli ve hızla tükenen hayata güzellik katmak için kolları sıvadım. Ve bu süreçte kendimce emek vererek, uzmanlığını almaya çalıştığım güzellik estetisyenliği kariyerinde hızla ilerlemeye başladım. Londra’daki güzellikle ilgili son teknoloji içeren üst düzey eğitimler, seminerler ve fuarlara ilgiyle katılmaya başladım. Zaman geçtikçe kendimi sektörde geliştirdim. Avrupa’da bu sektörde insanlara hizmet etmek yenilikçi, pratik ve son derece etkili olması ilk hedeftir. Dokunduğumuz herkesi dinliyor, anlıyor ve onlarda farkındalık ve güzellik yaratacak şekilde yaklaşıyorduk. Aldığım eğitimleri, deneyimlerimi ve tecrübelerimi insanlara sunmak için sabırsızlanıyordum.

Hedefim bugün bulunduğum işi en güzel şekilde yapmaya çalışmaktı. Severek yaptığınız ve oluşturduğunuz her durum size geri güzellikler getireceğine inanın. Ve ben hobi olarak başladığım güzellik sektöründe kendimi daha mutlu ve özgüvenli hissetmeye başladım. İnsanların sağlığıyla alakalı dış görünüşlerinde bir iyileştirme ve dokunuş yaratmak beni de heyecanlandırıyordu. Sizlerde bilirsiniz ki, teknoloji çılgınlığı Avrupa’da başlar, Asya ülkelerine doğru eğilim gösterir. Londra’dan edinmiş olduğum bilgi ve tecrübelerimi kendi vatanımda aktarabilmek hayali, benim güzellikteki ve hayattaki en önemli ‘’İdole’’ oldu. Ve Avrupa’da her cilt rengi ve tipiyle mücadele ederek vermiş olduğum hayat sınavım yerini tecrübeyle birlikte deneyim kazanmamı sağladı. İnsanlar bana neden Türkiye? diye sorduklarında ben ülkem için faydalı olmak ve insanların güzelliklerine güzellik katmak aynı zamanda burada bir varoluşla birlikte başarı hikayesi oluşturmak istedim. Güzellikteki ‘idölüm’ doğup büyüdüğüm yer olan Mersin de gerçekleştirmek ve hizmete açmak oldu. Ve siz değerli danışanlarımın güzelliklerine güzellik katmak ve dokunabilmek benim için çok değerli ve gurur verici olacak.

Huriye Doldur

idole-beauty-lounge-kadro
0 +
Hizmet Türü
0 +
Uzman Personel
1000 +
Mutlu Müşteri
0 .000
Hedefimiz
(Mersindeki toplam Kadın nüfusu 946.753)

Müşteri Yorumları

Start typing and press Enter to search