İdole Beauty Lounge

Kolajen Cilt Bakımı

“Birbirinden özel ve etkili bakım seçenekleri ile cildinize hak ettiği değeri verin!”

Kolajen Cilt Bakımı Nedir?

Kolajen hareket sisteminin yapı taşlarını, özellikle kemik, kıkırdak, lif ve eklemleri oluşturan proteindir. Bu protein birbiri üzerine sarılmış üç alfa zincirinden meydana gelir. 30 tane değişik tipi tanımlanmış olup, tip I, tip II, tip III şeklinde isimlendirilir. Bu çeşitlilik moleküler yapıdan kaynaklanmaktadır. Bu yüzden cilt sağlığı ile anılan kolajen tüm vücudumuz için olmazsa olmaz yapısal ve işlevsel açıdan gerekli olan bir protein türüdür.
Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı

Kolajen Cilt Bakımı uygulaması ne işe yarar?

Temel görevi bağ dokusunu güçlendirmek ve vücut bütünlüğünü korumaktır. Vücut bağ dokusunun % 80 gibi büyük bir bölümünü oluşturan kolaje’nin temel görevi cilde güç, esneklik ve sağlamlık vererek cilt yapısını oluşturan bir ağ oluşturmaktadır.

Kolajen Cilt Bakımı neden gerekli?

İç huzurumuzu tamamlayan cilt sağlığımız ve güzelliğimiz, günümüz koşulları, yanlış beslenme alışkanlıkları gibi olumsuz sebeplerden kaynaklı erken yaşlanma belirtileri göstermektedir.

Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı
Kolajen Cilt Bakımı

Kolajen Cilt Bakımı faydaları nelerdir?

Biz İDOLE BEAUTY LOUNGE olarak ileri düzey ve  gelişmiş içeriğiyle DERMAPLUS ADVANCED COLLAGEN COMPLEX ile cilt dolgunluğunu ve elastikiyetini arttırmayı hedeflediğimiz gibi olağanüstü parlaklık ve güçlü bir cilt kazandırıyoruz.

İçeriğindeki kolajen ve peptidler sayesinde uzun süreli yaşlanma etkilerini en aza indiriyoruz. Kırışıklık oluşumunu engelleyerek, cildi daha sağlıklı ve genç göstermeyi hedefliyoruz. Tek seans sonrasında bile aradaki farkı görebileceğiniz en etkili cilt bakım protoköllerimizdendir.

Start typing and press Enter to search